Novinky v partnerské zóně

Systém umožnuje automaticky vytvářet nabídky podle zadaných parametrů, mezi které patří systém tepelného čerpadla a tepelná ztráta objektu. Podle zadaných okrajových podmínek vám systém doporučí typ tepelného čerpadla včetně příslušenství. Na základě  výběru typu tepelného čerpadla a příslušenství vám systém vytvoří velmi podrobnou technickou zprávu ve formátu Word, kterou si můžete sami případně upravovat. Kromě technické zprávy si můžete ve spodní části obrazovky stáhnout aktuální návody k vybraným komponentům.  Jako bonus jsme nyní doplnili ke vzorové nabídce možnost stažení i vzorového schématu zapojení ve formátu jak PDF tak i DWG. Schéma zapojení vždy obsahuje část hydraulickou a část elektrickou. Hydraulická část vám spolu s technickou zprávou umožní se velice rychle zorientovat v nabídce.  Kromě jednotlivých návodů všech komponentů máte možnost stažení i konkrétní stavební připravenosti a přesných datových listů k danému tepelnému čerpadlu.  Tyto datové listy jsou vždy graficky zpracovány a pro maximální názornost jsou vždy na jednom oboustranném listu A4.

S takovouto podporou je možné velmi rychle vytvořit přesnou nabídku, ke které lze kliknutím stáhnout schéma zapojení a návody, a tím výrazně zkrátit dobu přípravy nabídky.

Další velkou předností, kterou přináší naše partnerská zóna je přesná informovanost o nových a plánovaných akcích naší společnosti. V menu Marketingové akce jste vždy přesně informováni o nových a připravovaných akcích Stiebel Eltron. Akční sety si zde můžete prohlédnout a nově i objednat.

Pro již zkušené partnery je připravená sekce Soubory ke stažení, kde si můžete sami stáhnou veškeré podklady k výrobkům Stiebel Eltron. Jsou to ty samé podklady, které se již výběrově nabízí ke stažení u vzorových řešení.

V záhlaví partnerské zóny je umístěn rychlý kontakt na vašeho spolupracovníka, který vám vždy rád poradí s přesným řešením vašeho dotazu.

K přihlášení je potřeba přihlašovací číslo a heslo. Tyto údaje lze získat od pracovníka Stiebel Eltron, nebo si o ně můžete zažádat na registrační stránce https://partner.stiebel-eltron.cz/registrace/

 

Často kladené dotazy

Odpovědi na otázky domovní
a systémové techniky...

vstoupit